ogłoszenia

Toyota celica gt 1994

29,900 zł

Warszawa, Woj. Mazowieckie

Sprzedam TOYOTA Celica GT. Rok produkcji 1994.

NAPĘD:
Silnik 3SGE 2.0l 175KM. Sterowanie ECU JDM. Silnik w bardzo dobrej kondycji, nie bierze oleju wcale, bez dolewek od wymiany do wymiany. Zamontowana dodatkowa chłodnica oleju silnika.
Skrzynia biegów E56 ze szperą, grubszymi półosiami i chłodnicą oleju. Poliuretanowa poduszka skrzyni biegów. Sprzęgło nowe założone w maju 2021r. Przeguby nowe w kwietniu 2022r.

ZAWIESZENIE:
Zawieszenie GT (nie SSS), nowe Amortyzatory Kayaba i sprężyny H&R (-30mm) założone w kwietniu 2021r. Komplet poliuretanów. Tylna górna rozpórka Staffa, przód seria.

HAMULCE:
Komplet tarcz Brembo przód i tył w 2020r. Przednie klocki StopTech, tylne SP. Przewody hamulcowe w stalowym oplocie. Wszystkie zaciski regenerowane w 2019r.

UKŁAD KIEROWNICZY:
Krótsza przekładnia SSS. Przekładnia poddana profesjonalnej regeneracji w renomowanym zakładzie w 2019r. i od tamtej pory spisuje się nienagannie. Nowe drążki kierownicze w 2019r. Pompa wspomagania po regeneracji w sierpniu 2022r.

KAROSERIA I WNĘTRZE:
Karoseria zdrowa, bez rdzy. Nowy (nowy, nie pomalowany!) zbiornik paliwa oraz przewody paliwowe w 2019r. Tylne reflektory JDM. Wnętrze w pełni seryjne bez modyfikacji (seryjne pasy, wszystkie fotele, tylna półka itd.).

DODATKOWE WYPOSAŻENIE:
– klimatyzacja
– szyberdach
– radio ALPINE z zestawem głośnomówiącym i Bluetooth do słuchania muzyki z telefonu (Spotify, YouTube itd.). Antena sprawna – wysuwa się po włączeniu i chowa po wyłączeniu radia.

Samochód w moim posiadaniu od 5 lat, zakupiony od fana marki z Celica Club Poland. W tym czasie przejechałem nim bezawaryjnie 30.000km. Wykorzystywany przeze mnie w Pucharach ClassicAutoCup i DriveCup (zawody odbywające się na torach Kielce, Jastrząb, Słomczyn, Ułęż). W Pucharze ClassicAutoCup w 2021r. zdobyłem nim 1-sze miejsce w klasie do 2.000 cm3 pojemności silnika oraz grupie Youngtimer (auta do 1995 roku produkcji bez względu na pojemność silnika). Auto szybkie, jednocześnie pewne i zupełnie bezawaryjne. Na wszystkie imprezy dojechałem na kołach, przejechałem zawody i wróciłem do domu na kołach. Ani razu nie wracałem na lawecie, nigdy nie musiałem niczego drutować czy „trytytkować” na miejscu. Po każdych zawodach auto dokładnie sprawdzane w serwisie TRAX Racing (Toyota Celica GT4 Rally Team). Auto bardzo dobrze i przewidywalnie się prowadzi, mogę śmiało polecić każdemu na pierwsze kroki w kierunku motorsportu.
W samochodzie wszystko jest sprawne. Latem przyjemnie w klimatyzacji i z dobrym stereo można pojechać na zawody, zdobyć puchary i w równie przyjemnych warunkach wrócić do domu.
Jednocześnie jest to w pełni seryjny samochód „street legal”, który można wykorzystywać jako „daily” „po bułki”, „do kościoła”, odebrać dzieci ze szkoły czy po prostu się przejechać.
Samochód nigdy nie był przegrzany i zawsze odpowiednio chłodzony. Na wyposażeniu zegar temperatury oleju silnikowego oraz dodatkowy włącznik wentylatora (fabryczny włącznik też działa i jest sprawny).
Do samochodu posiadam trochę części (przednie błotniki, reflektory przód i tył, pompy) oraz kilka kompletów kół (felgi i opony), które można od razu po zakupie wykorzystać na treningi. Wszystko do dogadania.
Jedynym powodem sprzedaży jest przejście do mocniejszej i „jeszcze bardziej historycznej” (starszej) klasy.

29.900 zł. Warszawa. Kontakt PW.

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image