ogłoszenia

Alfa Romeo 166 2002

14,900 zł

Wrocław, Woj. Dolnośląskie

Alfa Romeo 166 2.5 V6 188KM manual 6 biegów, wersja Distinctive.
Jestem drugim właścicielem w Polsce, jeden właściciel we Włoszech. Oryginalny przebieg 181 000 km. Zakupiony u dealera Longo w Turynie. Komplet oryginalnych dokumentów i książek, dwa kluczyki.

Przegląd do 02.12.2022
Ubezpieczenie do 05.02.2023

Wnętrze czarne w bardzo dobrym stanie, zadbane i zakonserwowane skóry MOMO. Bogate i sprawne wyposażenie: fotele w pełnej opcji z pamięcią, telefon + nawigacja, zmieniarka CD, kierownica z multifunkcją (rzadkość w 166), ksenony, lusterko fotochromatyczne, automatyczne wycieraczki.

Olej Liqui Moly 10W40, skrzynia 6 przełożeń (2.5 w standardzie miała 5 biegów). Zawieszenie ciche, bez luzów. Tarcze bez rantów, wymienione z klockami kilka tys. km temu. Opony letnie Michelin rocznik 2017. Samochód prowadzi się pewnie i stabilnie.

Ostatni serwis przy 176 000 km obejmował:
– wymiana oleju + filtra, poprzedzona płukanką LM
– wymiana filtrów powietrza + kabinowy

Nadwozie i podwozie bez korozji. Maska ma odpryski od kamieni, poza tym lakier w dobrym stanie. Nosi ślady użytkowania, aczkolwiek samochód ma 20 lat. Szyby oryginalne, wymieniana jedynie przednia (we Włoszech). Na jałowych obrotach potrafi falować. Nie miałem czasu się tym zająć, auto praktycznie cały czas stoi.

Nie jestem handlarzem. Sprzedaję, ponieważ potrzebuję miejsca w garażu. Zgadzam się na sprawdzenie samochodu na stacji kontroli pojazdów.

Sprzedaż na fakturę VAT Marża, ponieważ samochód jest ewidencjonowany jako środek trwały na działalności. Kupujący nie płaci podatku PCC-2. Wystarczy przerejestrować auto na siebie.

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image