ogłoszenia

Renault 25 2.1 TDX, piękny stand, od nowości w Polsce, 139.000 km

34,999 zł

Raszyn, Woj. Mazowieckie

Myślę, że to jedno z piękniejszych Renault 25 w Europie. Od nowości w Polsce, pierwszy lakier, 139.000 km, książka serwisowa, czarne blachy, stan perfekcyjny.
Cena: 34.999 zł
Tel. 602151650
Oto Renault 25 2.1 TDX z 1986 roku. Kupiłem ją 5 lat temu i przejechałem nim od tamtej pory 11.000 km. Miałem to szczęście, że renówkę nabyłem bezpośrednio od pierwszego i jedynego właściciela. Pan był przez wiele lat ważną osobą w strukturach LOTu, dlatego mógł sobie pozwolić na taki sztos w garażu. Odbiór samochodu nastąpił podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich w 1986 roku. Auto było totalną petardą jak na czasy PRL. 2.1 TDX, czyli turbo diesel o mocy 88 koni, syntezator mowy (gada po angielsku), nagłośnienie Philips, szyberdach, tempomat, centralny zamek na podczerwień, elektrycznie regulowane fotele, elektryczne domykanie klapy…
Stan wozu jest perfekcyjny. Na całym aucie jest oryginalny lakier, który przeszedł detailing w DetailingShop.pl od razu po zakupie. Wnętrze jest również tip top. Uwierzcie mi, nie chciałem diesla, ale jak zobaczyłem stan tej renówki, to nogi się pode mną ugięły. Od razu po zakupie zrobiłem olbrzymi serwis. Wymieniłem rozrząd, amortyzatory przód i tył, klocki i tarcze przód, naprawiłem tempomat, radio, wymieniłem świece żarowe. Zabezpieczyłem wóz antykorozyjnie w Krown i zacząłem nim śmigać na co dzień. Wóz ma przepiękną dokumentację serwisową nie tylko moją, lecz przede wszystkim od poprzedniego właściciela. Zobaczcie tylko na zdjęcia. Przez wiele lat właściciel jeździł nią do serwisu Renault Kiljańczyk przy ulicy Zagójskiej w Warszawie. Posiada zabezpieczenie antykradzieżowe będące symbolem lat 90-tych firmy SOMERW wraz z całą dokumentacją. Do auta jest karta gwarancyjna Renault z wpisami oraz magiczna książeczka/zeszycik pełna historycznych wpisów:) Naprawdę polecam ten wóz, który nadal znajduje się na oryginalnych czarnych tablicach.

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image