ogłoszenia

Suzuki Swift 1.3

$6,000

Warszawa, Woj. Mazowieckie

Cześć,
sprzedaje swoje oczko w głowie, które bardzo szanowałem przez te dwa lata. Na wstępie dodam, że cena nie podlega negocjacji.

Cena: 6000 zł
Ważne badanie techniczne.
OC ważne do 24.06.2023

Suzuki jest w świetnym stanie i daje super frajdę z jazdy. Taki mały gokart. Przebieg 105 000 km. Podwozie jest zabezpieczone w firmie antykorozyjnej Krown. Posiada nowe zimowe opony Uniroyal z przeznaczeniem na deszcz. Ważna sprawa bo samochód nie ma ABS, są w idealnym stanie.

Skupulatnie wymieniano olej (co roku, max 10 tys. przebiegu), nowe świece są, klocki jeszcze pojeżdżą długo.

Wyposażenie:
– poduszka powietrzna kierowcy
– poduszka powietrzna pasażera
– radio (trzeba włożyć głośniki)
– klimatyzacja! (idealnie działa, odgrzybiana)
– wspomaganie kierownicy
– zamek centralny (trzeba pilot dorobić)

Samochód nigdy nie brał udziału w żadnym wypadku. Podwozie jak na ten samochód idealne. Gdzieniegdzie na progach wychodzi ruda, do ogarnięcia przez nowego właściciela. Nie poci się, nie bierze oleju.

Z minusów: trochę piszczy serwo podczas skręcenia kierownicy skrajnie do pozycji lewo/prawo, podczas jazdy tego nie uświadczysz jedynie czasem przy parkowaniu. Prawy fotel przedni pasażera lekko sie rozszył – naprawa wg. tapicera 100 zł. (mogę polecić specjalistę), no i ostatnia rzecz brak katalizatora, ktoś niestety go ukradł ale za to została wspawana spiralka – samochód przeszedł badanie techniczne bez udziału Króla Bolesława, jest w 100% sprawny.

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image