ogłoszenia

Volkswagen polo fox 1.0

$4,500

Olkusz, Woj. Małopolskie

Witam, na sprzedaż posiadam mój prywatny samochód jakim jest Volkswagen Polo Fox. Auto jest z roku 1997, posiada silnik 1.0 który pracuje idealnie, pali za pierwszym razem, nie przelewa się, nie strzela, chodzi tak jak powinien. Samochód idealnie nadaje się do miasta bądź jako weekendowa zabawka jako youngtimer. Przyciąga uwaga i wywołuje uśmiechy na twarzach przechodniów czy tez innych kierowców.

Polo porusza się całkiem sprawnie, nie tworzy zatoru w ruchu miejskim czy nawet poza miejskim, prowadzi się pewnie, można by jedynie poprawić zbieżność. Lakier jak na swoje lata wyglada naprawdę ładnie, aczkolwiek trzeba wziąć pod uwagę ze auto ma 25 lat i w kilku miejscach są zaprawki. Podwozie bez dziur, zakonserwowane także auto posłuży jeszcze przez długie lata, wystarczy ze ktoś na bieżąco będzie o niego dbał. Stan licznika pokazuje nieco ponad 10 tys przebiegu i to pokrywa się z cepikiem, natomiast myśle ze licznik zdążył już raz zrobić pełny obieg.

Z wyposażenia posiada oryginalne radio safari, szczelny szyberdach, ogrzewaną tylną szybę, sprawny nawiew, oryginalne koło zapasowe oraz skrzynia pięciobiegowa.

Samochód oczywiście posiada ważne opłaty, ostatnio bez problemów przeszedł przegląd także można wsiadać i cieszyć się jazdą.

Proszę o kontakt jedynie osoby poważnie zainteresowane. Autko do obejrzenia w Olkuszu.
Nie interesuje mnie zamiana. Sprzedaje ponieważ potrzebuję kupić busa. Pozdrawiam

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image