ogłoszenia

Lexus IS300, Solar Yellow

26,900 zł

Jabłonna, Woj. Mazowieckie

Wymiana / sprzedaż

Lexus IS300 Solar Yellow w najbogatszej wersji na sprzedaż w cenie 26 900 zł do negocjacji lub do wymiany na coś ciekawego

OBECNA LOKALIZACJA:
Warszawa

PODSTAWOWE INFORMACJE:
Witam! Oferuję na sprzedaż Lexusa IS300 pierwszej generacji w rzadko spotykanym, oryginalnym kolorze Solar Yellow, w możliwie najwyższej wersji wyposażenia z nawigacją oraz pełną, skórzaną tapicerką, z pominięciem jedynie szyberdachu. Od momentu posiadania Lexusa w moich rękach, przebywa on w suchym garażu podziemnym i pokonuje niewielkie dystanse w warunkach miejskich oscylujących w granicach 11km. dziennie, głównie pomiędzy mieszkaniem, a pracą. Jego obecny przebieg na dzień pisania ogłoszenia wynosi 390342km. Dokładną historię pojazdu wraz z serwisowaniem znajdziecie poniżej.

HISTORIA POJAZDU:
Pierwsza rejestracja samochodu przypada na 03.05.2022r. i dokonana została w Szwecji w mieście Vanersborg. Bazując na posiadanych raportach „AutoDNA” oraz „Carfax” które pozostawiam do wglądu zainteresowanych, auto pozostaje bezwypadkowego do dnia dzisiejszego. Auto zostało zaimportowane do Polski w marcu 2018r. i od tamtej chwili było w posiadaniu 3 właścicieli wliczając mnie.

SERWISOWANIE:
Po zakupie auta, w okresie pomiędzy 18 marca, a 8 kwietnia 2022r. auto pozostawiłem w serwisie M4K Garage Łódź, gdzie wymienione zostały następująco:
· Filtry: oleju, powietrza, kabiny, automatycznej skrzyni biegów wraz z wymianą wszystkich płynów oraz olejów;
· Komplet klocków, tarcz oraz szczęk hamulcowych;
· Rozrząd wraz z całym osprzętem;
· Wahacze przednie lewy i prawy;
· Nowa pompa wody;
· Regeneracja regulatora faz rozrządu oraz alternatora;
Dodatkowo, przez poprzedniego polskiego właściciela pojazdu w grudniu 2018r. zamontowana została instalacja LPG marki STAG, a w maju 2019r. wymieniono uszczelkę pokrywy zaworów, przewody hamulcowe oraz zbudowano przelotowy układ wydechowy z końcówką BLITZ.
Na wszystkie wymienione operacje posiadam historię serwisową.
SPRZEDAJĘ NA FELGACH:
Felgi Dezent F7 R17” wraz z oponami zimowymi Pirelli 240 Snowsport o wymiarach 205/45.

ZA DOPŁATĄ:
Felgi Rays Forged 350Z R18” wraz z oponami letnimi Yokohama Advan Fleva. Felgi po profesjonalnej renowacji w firmie „odnawianiefelg.pl”, w ramach której wciąż obowiązuje 15 miesięczna gwarancja. Ze względu na niedawną regenerację felg, pozostają one bez skazy. Dodatkowo, tegoroczne (2022r.) ogumienie Yokohama również posiada polisę ubezpieczenia opon do 22-03-2023r. Cena: 5000 zł

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is-najbogatsza-wersja-po-generalnym-serwisie-unikalny-solar-yellow-ID6EPWPW.html

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image