ogłoszenia

Volkswagen passat 1992

11,500 zł

Gorzów Wielkopolski, Woj. Lubuskie

Sprzedam Volkswagena Passata CL (B3), silnik benzynowy 1.6, 72 KM, rok produkcji 1992.
Samochód odkupiłem w 2016 r. od rodziny pierwszego właściciela w Polsce, który nabył to auto w 1996 roku. Od 2001 do 2016 roku pojazd nie był użytkowany, przechowywany był stale w garażu ówczesnych właścicieli. Auto zarejestrowane było na czarnych tablicach rejestracyjnych.

Po zakupie wykonałem rozległy przegląd rozruchowy (wymiana akumulatora, opon, wszystkich płynów, olejów, filtrów, świec i kabli zapłonowych, rozrządu, pasków, chłodnicy, tarcz, klocków hamulcowych, itp. Regeneracji został poddany również gaźnik marki Pierburg). W lipcu 2020 roku został zamontowany kompletny nowy wydech, który zastąpił jeszcze ten z fabrycznego montażu. Ponadto w tym samych okresie zostały wszystkie filtry, olej silnikowy oraz olej w skrzyni biegów.

Samochód jest wyposażony w montowany opcjonalnie w latach 90-tych immobilizer firmy Cheetah (cały czas sprawny) oraz posiada na elementach nadwozia archiwalną numerację Ogólnopolskiego Banku Oznakowanych Pojazdów COID. Na całym nadwoziu znajduje się oryginalny lakier. Nadwozie nie posiada również widocznych śladów korozji, a ślady użytkowania są znikome jak na wiek pojazdu. Wnętrze auta utrzymane jest w bardzo dobrym stanie, a całe wyposażenie pojazdu jest sprawne.
Samochód jest zarejestrowany i ubezpieczony (polisa OC ważna do 12.02.2023 r.) Przegląd okresowy ważny do 14.05.2023 r.

Ogólny stan auta kwalifikuje go do egzemplarza o charakterze kolekcjonerskim.
Auto sprzedaję jako osoba prywatna. Jest jednym z kilku posiadanych przeze mnie klasyków.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszam do kontaktu.
Telefon: +48 660 693 777
Miejscowość: Gorzów Wlkp.

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image