ogłoszenia

Nissan 300ZX Z31 Targa 3.0 V6 1984

$59,900

Gorzów Wielkopolski, Woj. Lubuskie

PROSZĘ O POWSTRZYMANIE SIĘ OD WSZELKIEGO RODZAJU ZLOŚLIWYCH KOMENTARZY!

Cena oczywiście w PLN.

Witam! Mam do zaproponowania absolutnie unikatowy i rzadki samochód jakim jest Nissan 300 ZX, model Z31, Targa Dach. Prezentowany egzemplarz ma bardzo niski przebieg oraz jest w stanie bliskim ideału. Auto kupiłem 1,5 roku temu od pasjonata tego modelu i marki. Auto zostało w 2014 roku kupione w Niemczech, w zasadzie po 10 latach stania w suchym i ciepłym garażu. Z racji wieku oraz stania wymagał niewielkich prac blacharsko-lakierniczych oraz mechanicznych. Co najważniejsze auto jest bezwypadkowe oraz najważniejsze elementy mechaniczne jak silnik oraz skrzynia biegów od początku były w idealnym stanie, podobnie sytuacja miała się z wnętrzem.

Strona mechaniczna auta tak jak wspomniałem, jest w idealnym stanie. Samochód z przebiegiem na dziś niecałe 73 000 km (!!). Silnik pracuje równo i cicho, automatyczna skrzynia biegów pracuje bardzo płynnie, system Over Drive (nadbieg) działa bez zarzutu. Zawieszenie w bardzo dobrym stanie, auto płynnie pokonuje wszelkie nierówności.

Wizualnie samochód prezentuje się rewelacyjnie, absolutnie żadnych oznak korozji. Samochód w 2015 roku został na nowo odmalowany w fabryczny, oryginalny kolor oraz zostały profesjonalnie usunięte, wspawane i zabezpieczone elementy który wymagały napraw blacharskich (doły tylnych błotników).

Wnętrze pojazdu w idealnym stanie, wszystkie elementy elektryczne działają bez zarzutu. Szyby, lustra, wspomaganie kierownicy, elektryczna antena, tempomat – wszystko 100% sprawne.
Samochód bez jakichkolwiek inwestycji na dzień dzisiejszy. W samochodzie wszystko zrobione i wymienione i tak, jesienią 2021 roku, przy przebiegu 72 500 km w samochodzie wymienione (na naprawę posiadam faktury oraz potwierdzenia):
– olej silnikowy (MOTUL 10W40) wraz z filtrem
– olej w skrzyni biegów wraz z filtrem oraz uszczelnienie
– filtr powietrza, filtr paliwa
– nowe tylne amortyzatory

Samochód w 100% w oryginalnym stanie, bez jakichkolwiek inwestycji, po prostu, wsiadasz jedziesz i cieszysz się wspaniałym, unikatowym klasykiem. Latem przy ściągniętym targa dachu radość z jazdy niesamowita.

W komplecie posiadam oryginalną instrukcję obsługi wraz z książką serwisową, oryginalne manuale do tego modelu, trzy oryginalne kluczyki w tym serwisowy, czerwony jeszcze oryginalne zafoliowany. Dodatkowo również oryginalne etui na targa dach.

Model na dziś to już świetna lokata kapitału w czasach „wysoko inflacyjnych”. Ceny tego modelu na zachodzie już dziś wahają się od 17 000 do 25 000 Euro, a z racji coraz mniejszej dostępności aut na rynku będą tylko rosły.

Możliwość podesłania większej ilości zdjęć.

W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji!

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image