ogłoszenia

Mercedes 320ce 1993r manual getrag.

48,000 zł

Bydgoszcz, Woj. Kujawsko-Pomorskie

Mercedes-Benz c124 320ce 1993r silnik 3.2 R6 benzyna 220KM M104.992. Ostatni rocznik 124 coupe z dużą atrapa przednia. Skrzynia biegów manual 5 biegów, getrag z jedynka do tyłu (tak jak Bmw m3 E30 i inne sportowe wersje aut z tamtych lat).
Auto posiada 4 szyby elektryczne, elektryczny szyberdach. Elektryczne podajniki pasów bezpieczeństwa (działają). Zagłówki tylne chowane pneumatycznie. Niestety brak klimatyzacji (fabrycznie). Tapicerka materiałowa kratka sportline. Podłokietnik przód i tył. Centralny zamek. Auto po naprawie zawieszenia przód i tył tzn. Nowe amortyzatory, sprężyny h&r obniżenie -30mm auto nie za niskie i nadal miekkie.
Nowe wszystkie wahacze przód, tyl i tuleje wózka tył (wozek i elementy podwozia odmalowane poliuretanem). Nowe hamulce przód i tył. Przewody hamulcowe elastyczne nowe przód i tył. Naprawiony i szczelny układ wydechowy. Silnik: po naprawie uszczelki pod głowica. Nowe zawory polerowanie kanałów itp. Nowa chlodnica wody i oleju. Nowa pompa wody, rolki paski itp. Nowa instalacja elektryczna silnika (częsta awaria tego modelu tutaj już po temacie). Nowe wygłuszenie maski. Reflektory oryginalne hella po regeneracji odbłyśników i szkieł. Auto pozbawione rdzy i zakonserwowane. Na bieżąco sprzątane i prane. Auto posiadam 7 lat i zrobilem nim okolo 30 tys km. Większość czasu stał w garażu i czekał na słoneczny dzień. W zimie nie używany od 7 lat. Jestem pierwszym właścicielem w Polsce. Auto było sprowadzone na moje zamówienie, kompletne i nie rozbite.

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image