ogłoszenia

Lancia k 1995

9,000 zł

Warszawa, Woj. Mazowieckie

Na sprzedaż Lancia Kappa V6 1995, przebieg 288k, stan bdb jak na prawie 30letnie auto. Wyposażenie pełne prócz automata- w 1995 roku można było już tylko dokupić do niej akcesoria.

Blacharsko jest naprawdę dobrze-jedna z nielicznych Kapp z progami (można sprawdzać w garażu z kanałem, żaden problem!), lakierniczo klar schodzi z dachu i maski + jest sporo rysek na aucie.

Mechanicznie też jest godnie- w październiku prócz oleju i filtrów włożony cały nowy układ wydechowy+ nowe sprzęgło + nowe amortyzatory i sprężyny na przodzie (tył był wcześniej wymieniany) oraz nowy stabilizator wraz z kompletem gum. Kappa jest w pełni sprawna- działa klima, pełna elektryka foteli, fotochrom, składanie lusterek a nawet alarm seryjny i centralny z pilota oraz odbijanie kierunków (często w Kappach jest z tym problem). Fajnie mruczy, jak to busso.

Kappa do oddania na 15stkach ze świeżymi oponami wielosezonowymi. Są również 16stki z letnimi oponami (widać na niektórych zdjęciach).

Fajnym, wg mnie, tematem jest to, że Kappa ma wszystkie szyby oryginalne oraz pełną dokumentację jaka dawali do niej w DE w momencie zakupu i 3 oryginalne (wszystkie sprawne!) kluczyki.

BT i OC do 10/22. Do auta mam bagażnik części (warte na pewno ponad 2k) dużo nowych,niedostępnych już w ASO- konkretny Kupujący będzie się w stanie dogadać ze mną co by chciał zabrać z autem.

Cena jak najbardziej do dogadania- chcę ją sprzedać, a nie sprzedawać! 🙂

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image