ogłoszenia

Dodge durango 5.9 4×4 zamiana 1998

35,000 zł

Szczecin, Woj. Zachodniopomorskie

Na sprzedaż lub zamianę Dodge Durango 1998 rok 5.9 benzyna.
Dodge w moim posiadaniu przeszedł szereg napraw i ulepszeń, niezliczone liczby godzin pracy i worków pieniędzy zainwestowane w to auto żeby nadal cieszył z jazdy.

****cena do końca tygodnia z uwagi na inne auto które mam na oku***

https://www.youtube.com/watch?v=uJVNbpn4gAo

https://www.youtube.com/shorts/V6H4gmSfbkc

!!MOŻLIWA ZAMIANA, ROZWAZĘ KAZDĄ OPCJĘ, DOPŁATA W OBIE STRONY MOŻLIWA. NAJCHĘTNIEJ DUŻY SEDAN, PICKUP LUB KOLEJNE V8 ALBO CIEKAWY PROJEKT DO DOKOŃCZENIA!!

Remont góry silnika:
Wymiana uszczelek pod głowicą + szpilki ARP.
Nowy rozrząd tzw. double roller
Lapping zaworów.
Nowa pompa wody + śruby, nowy termostat, korek chłodnicy, oba węże, wszystkie przewody do nagrzewnicy, wszystkie gumowe przewody jakie tylko dało się wymienić są nowe.
Wszystkie możliwe uszczelki, w tym słynny „plenum gasket” nowy, wszystko na podzespołach Victor reinz lub Fel-pro, silnik jest suchutki.
Nowy olej w skrzyni, silniku + filtry.
Komplet górnych i dolnych o-ringów pod wtryski, same wtryski też po czyszczeniu.
Nowy napinacz i idler.
Nowy czujnik położenia przepustnicy i map sensor.
Nowy akumulator.
Nowe świece, przewody.
Nowy przewód wysokiego ciśnienia od pompy wspomagania.
Prawie wszystkie przewody masowe wymienione.
Cały układ klimatyzacji ma wymienione wszystkie o-ringi + zawory rozprężne, Klima nabita, olej w kompresorze zmieniony, klima sprawna.
Całe przednie zawieszenie wymienione na nowe, górny wahacz cały nowy+śruby montażowe do ramy, amortyzatory, w dolnych wahaczach nowe sworznie, końcówki drążków zew+wew, zrobiona geometria + opony 2019rok A/T z bieżnikiem jak nówki.

Pewnie wielu prac nie ująłem bo zabrakłoby miejsca i czasu, sporo też nie pamiętam, auto mechanicznie jest w stanie bardzo dobrym na chwilę obecną, wiadomo, jest jeszcze trochę pracy do zrobienia ale nie są to pilne naprawy, można wsiadać, zmienić choinkę zapachową i jechać.
Rama jest zdrowa za wyjątkiem problemu tego modelu czyli przednie mocowania budy.
Układ chłodzenia przerobiony na elektryczny, działa lepiej niż wisko, reakcja na gaz o wiele lepsza, posiadam oryginalny dolot gdyby nowemu właścicielowi nie spodobał się „dolot ciepłego powietrza”
Auto miało gaz ale go wywaliłem bo mi szpecił, posiadam całą instalację którą również dorzucam, jak ktoś chce to sobie przywróci lpg, butla, parownik itd dalej zamontowane. Gaz wbity w dowód a butla ma legalizację ważną.

Polecam, auto staje się klasykiem który już na wartości nie straci, zwraca na siebie uwagę i stanowi fajną bazę do dalszych projektów (turbo, kompresor, sleeper)
W razie potrzeby mogę porobić zdjęcia czy inne filmy na życzenie, nie ma problemu.

Auto było robione pod siebie, nie mam nic do ukrycia, handlarzem też nie jestem, zwyczajnie suv-terenówki to nie mój klimat i pora na zmianę, a szkoda żeby stal i się marnował, ceny tych aut raczej idą w górę a przyszły nabywca ma z głowy spory remont silnika i myślę, że spokojnie kolejne 25 lat pociągnie.
Auto nie jeżdżone zimą ani w terenie, garażowane, nie palone itd.

Dla zdecydowanego nabywcy dorzucę kilka gratisów, jakieś zapasowe sworznie, tuleje, zestaw broków na cały silnik, jakieś radia oryginalne (radio już jest zainstalowane, foto wnętrza nieaktualne), dolot, podgrzewanie bloku silnika z vin, zestaw do naprawy bujającego fotela, przewody hamulcowe na przód i coś tam pewnie jeszcze nazbierałem do auta.

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image

Car Image